Legia dopina transfer Bartosza Slisza. Rekord Ekstraklasy!

Legia dopina transfer Bartosza Slisza. Rekord Ekstraklasy!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl I Mateusz Skwierawski

Jak podaje Sport.pl, Bartosz Slisz jest bardzo blisko przenosin z Zagłębia Lubin do Legii Warszawa.

Zgodnie z doniesieniami powyższego źródła 20-letni defensywny pomocnik w czwartek przejdzie testy medyczne, po których podpisze kontrakt z wicemistrzem Polski.

Umowa Slisza z Zagłębiem jest ważna do 30 czerwca 2022 roku i widnieje w niej klauzula umożliwiająca wykup zawodnika za ponad milion euro. „Transfer Bartosza Slisza z Zagłębia Lubin do Legii ma się zakręcić w kwocie 1,5 miliona euro” - precyzuje Mateusz Skwierawski z WP SportoweFakty. Jeśli transakcja faktycznie zostanie przeprowadzona za taką kwotę, będzie to największy transfer w historii Ekstraklasy.

Legia wyda więc naprawdę duże pieniądze jak na polskie warunki, ale jeśli Slisz dalej będzie się rozwijał, w przyszłości zapewne zarobi na nim jeszcze więcej.

Młodzieżowy reprezentant Polski do tej pory rozegrał 51 spotkań w pierwszym zespole Zagłębia. Bilans pomocnika z obecnego sezonu Ekstraklasy to 21 występów, dwie bramki i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy