Legia i Lech po Palicia. 15 asyst w tym sezonie!

Legia i Lech po Palicia. 15 asyst w tym sezonie!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: gps.ro

Antun Palić znajduje się na celowniku Legii i Lecha.

Chociaż sezon Ekstraklasy jeszcze się nie skończył, a kluczowe rozstrzygnięcia zapadną w dwóch ostatnich kolejkach, to działacze większości klubów pracują już nad wzmocnieniami na przyszły sezon. Nie inaczej wygląda sytuacja w Poznaniu i w Warszawie.

Według rumuńskich mediów, plany transferowe dwóch odwiecznych rywali znów się pokrywają. Obie ekipy są bowiem zainteresowane 28-latkiem grającym na co dzień w Dinamie Bukareszt. Chorwat to jeden z czołowych pomocników całej ligi.

Kontrakt Palicia wygasa z końcem czerwca tego roku, dlatego piłkarz już może prowadzić negocjacje z innymi klubami i będzie do wzięcia za darmo. Z tej okazji chcą skorzystać Legia i Lech, które skłonne są zaoferować mu potrojenie obecnych zarobków.

Wychowanek Dinama Zagrzeb w tym sezonie rozegrał 37 spotkań (wszystkie rozgrywki), strzelając 2 gole i aż przy 15 asystując. W przeszłości był sprawdzany przez Cracovię, ale ta nie zdecydowała się na jego zatrudnienie, widząc potrzebę wzmocnień na innych pozycjach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori jest już jego zawodnikiem [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori jest już jego zawodnikiem [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy