Legia i Lech po Palicia. 15 asyst w tym sezonie!

Legia i Lech po Palicia. 15 asyst w tym sezonie!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: gps.ro

Antun Palić znajduje się na celowniku Legii i Lecha.

Chociaż sezon Ekstraklasy jeszcze się nie skończył, a kluczowe rozstrzygnięcia zapadną w dwóch ostatnich kolejkach, to działacze większości klubów pracują już nad wzmocnieniami na przyszły sezon. Nie inaczej wygląda sytuacja w Poznaniu i w Warszawie.

Według rumuńskich mediów, plany transferowe dwóch odwiecznych rywali znów się pokrywają. Obie ekipy są bowiem zainteresowane 28-latkiem grającym na co dzień w Dinamie Bukareszt. Chorwat to jeden z czołowych pomocników całej ligi.

Kontrakt Palicia wygasa z końcem czerwca tego roku, dlatego piłkarz już może prowadzić negocjacje z innymi klubami i będzie do wzięcia za darmo. Z tej okazji chcą skorzystać Legia i Lech, które skłonne są zaoferować mu potrojenie obecnych zarobków.

Wychowanek Dinama Zagrzeb w tym sezonie rozegrał 37 spotkań (wszystkie rozgrywki), strzelając 2 gole i aż przy 15 asystując. W przeszłości był sprawdzany przez Cracovię, ale ta nie zdecydowała się na jego zatrudnienie, widząc potrzebę wzmocnień na innych pozycjach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy