Legia odpowiada Langilowi. Będą konsekwencje!

Legia odpowiada Langilowi. Będą konsekwencje!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter

Legia Warszawa zareagowała na słowa Steevena Langila, które uderzyły w dobre imię klubu.

28-letni skrzydłowy, który zasłynął w Warszawie z imprezowego trybu życia i słabej postawy na murawie, przeniósł się kilka dni temu na zasadzie półrocznego wypożyczenia do Waasland-Beveren. Jest to dla niego powrót do klubu, któremu latem warszawiacy zapłacili za niego 500 tysięcy euro.


Langil po opuszczeniu Polski bardzo szybko dał o sobie przypomnieć, opowiadając belgijskim mediom o rasizmie, który miał go dotknąć w stolicy naszego kraju. - Chcę jak najszybciej zapomnieć, co tam przeżyłem. Zależało mi na tym, żeby odejść tak szybko, jak to tylko było możliwe - stwierdził były reprezentant Martyniki.


Na odpowiedź Legii nie trzeba było długo czekać. Głos w sprawie skrzydłowego zabrał Seweryn Dmowski. „Słowa Steevena Langila to kłamstwo, które narusza dobre imię Legii. Wobec zawodnika wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Szczegóły niebawem” - napisał na Twitterze dyrektor Legii ds. mediów.


Przypomnijmy, że umowa Langila z mistrzem Polski jest ważna do 30 czerwca 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że strony rozejdą się o wiele szybciej.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy