Legia upatrzyła drugiego napastnika. Padnie transferowy rekord?!

Legia upatrzyła drugiego napastnika. Padnie transferowy rekord?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport.pl

Legia interesuje się Petarem Škuleticiem.

Gdy "Weszło.com" zapowiedziało transfer Chimy Chukwy do mistrza Polski (WIĘCEJ) zaznaczyło, że nie będzie to prawdopodobnie jedyny napastnik, który zimą zasili ekipę ze stolicy. W Warszawie planują bowiem pozyskanie jeszcze jednego atakującego, w związku z niepewną przyszłością Aleksandara Prijovicia (WIĘCEJ).

"Sport.pl" podaje, że drugim wzmocnieniem na wspomnianej pozycji ma być wymieniony we wstępie reprezentant Serbii. Mierzący aż 193 centymetry zawodnik gra obecnie w Lokomotiwie, z którym wiąże go umowa obowiązująca jeszcze przez dwa lata. Do Moskwy trafił w lutym 2015 roku za około cztery miliony euro.

W Legii bardzo dobrze znają Škuleticia, gdyż obserwują go od dawna. Mało tego, 26-latka próbowano sprowadzić już na początku 2014 roku, gdy bronił barw Vojvodiny. Górą okazał się wówczas Partizan, przez co na Łazienkowskiej 3 w ramach planu B zameldował się Orlando Sa. Czarnogórzec w Belgradzie spisywał się znakomicie - w 40 meczach zdobył 28 bramek.

W Rosji liczby Škuleticia prezentują się gorzej, aczkolwiek piłkarz ma inne zadania na boisku. W Warszawie wciąż jest wysoko oceniany i "Wojskowi" zamierzają podjąć próbę przeprowadzenia transakcji z jego udziałem. Wiąże się to z potencjalnym rekordem transferowym Ekstraklasy, bowiem wątpliwe, by udało się go kupić za mniej niż milion euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy