Legia Warszawa: Aleksandar Vuković przed meczem z Jagiellonią Białystok. „Jestem zadowolony z wykonanej pracy”

Legia Warszawa: Aleksandar Vuković przed meczem z Jagiellonią Białystok. „Jestem zadowolony z wykonanej pracy” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković wziął udział w konferencji prasowej, która poprzedza mecz przeciwko Jagiellonii Białystok.

W piątek rozegrane zostaną pierwsze mecze w ramach 33. kolejki Ekstraklasy. W jednym z nich zmierzą się ze sobą zespoły Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa.

O ile druga z tych ekip jest już pewna utrzymania, o tyle gospodarze tej potyczki nadal nie wiedzą, czy w kolejnym sezonie będą grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Potrzebne jest im zwycięstwo, by postawić stempel na utrzymaniu. Zanim jednak samo spotkanie, odbyła się konferencja prasowa, a udział wziął w niej trener ekipy ze stolicy Aleksandar Vuković.

- Nie ukrywam, że ulżyło nam po poprzednim meczu. Wiedzieliśmy, jaka jest sytuacja w tabeli, a przegrana z Górnikiem mogła sprawić nam nerwową końcówkę. Chcieliśmy uniknąć takiej sytuacji, w szczególności, jeśli człowiek wróci pamięcią do moich początków pracy tutaj. Wówczas taki scenariusz, w którym na dwie kolejki przed końcem rozgrywek mamy zamkniętą sprawę utrzymania, byłby z chęcią przyjęty. Mam dobrą pamięć, nie jestem z tych, którzy szybko zmieniają swój tok myślenia, doceniam obecną sytuację i cieszę się - stwierdził.

Serb został zapytany o ocenę swojej pracy.

- Jestem zadowolony z wykonanej pracy. Mam prawa do subiektywnej oceny, wiem, przez co przechodziłem, w jakim momencie tu trafiłem, co zastałem i jak trudny był to czas. Podjąłem duże ryzyko, mogłem wiele stracić i jak widać niewiele zyskać. Zyskuję przynajmniej satysfakcję, że na tle tego, co było, spokojne utrzymanie się w lidze jest wynikiem pozytywnym - dodał.

Początek piątkowego starcia pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy