Legia Warszawa: Antolić coraz bliżej przenosin do Turcji

Legia Warszawa: Antolić coraz bliżej przenosin do Turcji fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Jak podaje Legia.net, Domagoj Antolić jest coraz bliżej odejścia z Legii Warszawa.

Kontrakt 30-letniego pomocnika Legii wygasa 31 grudnia 2020 roku. Jakiś czas temu strony doszły do wstępnego porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy. Do dopięcia pozostały szczegóły, które miały zostać już ustalone. Ale nie zostały i dlatego, choć Antolić dobrze czuje się w Warszawie, ostatecznie za kilka miesięcy może ją opuścić.  

Legia.net pisze, że doświadczony zawodnik jest już jedną nogą w Turcji, gdzie może liczyć na wyższe wynagrodzenie. Wspomniane źródło nie wymienia, o jaki klub chodzi, ale w ostatnich dniach pojawiały się informacje sugerujące, że Antolicia chce Göztepe SK.  

Władze Legii nie zamierzają podejmować decyzji kontraktowych przed wyjaśnieniem tego, czy zagrają w fazie grupowej Ligi Europy. Zobaczymy, czy piłkarz będzie chciał tyle czekać. Turcy chcą szybko uzyskać odpowiedź dotyczącą transferu.  

Od początku 2018 roku Antolić rozegrał 90 spotkań w koszulce Legii. W tym sezonie wybiegał na murawy już pięć razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy