Legia Warszawa: Antolić odejdzie z zespołu mistrza Polski

Legia Warszawa: Antolić odejdzie z zespołu mistrza Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Domagoj Antolić pożegna się z Legią Warszawa.

Do pewnego momentu wydawało się, że wygasający 31 grudnia kontrakt Antolicia z Legią zostanie przedłużony. Kilka tygodni temu pojawiły się jednak pierwsze informacje sugerujące, że zawodnik może opuścić Warszawę. Zdaniem „Przeglądu Sportowego” teraz sprawa jest już w zasadzie przesądzona.

Legia dogadała się z Antoliciem, ale wstrzymywała się z podpisami do rozstrzygnięć w europejskich pucharach. Jak wiadomo, ekipa ze stolicy naszego kraju nie awansowała ani do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ani Ligi Europy. 30-letni pomocnik zarabia 400 tysięcy euro rocznie. Choć w grę nie weszła wielka podwyżka, Legii po prostu nie stać na jego dalsze utrzymanie.

Oprócz finansów za odejściem Antolicia przemawia również spory ścisk na jego pozycji. „Przegląd Sportowy” podkreśla, że pojawienie się atrakcyjnych ofert za Bartosza Slisza czy Waleriana Gwilię mogłoby jeszcze zatrzymać Chorwata w klubie, ale raczej nie ma co na to liczyć. Prawdopodobnie i tak musiałby on wtedy przystać na sporą obniżkę pensji.

Powyższe źródło nie pisze o kierunku transferu Antolicia. Do niedawna był on łączony m.in. z Göztepe SK.

Bilans pomocnika w koszulce Legii to 93 mecze, cztery bramki i 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy