Legia Warszawa: Antolić odejdzie z zespołu mistrza Polski

Legia Warszawa: Antolić odejdzie z zespołu mistrza Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Domagoj Antolić pożegna się z Legią Warszawa.

Do pewnego momentu wydawało się, że wygasający 31 grudnia kontrakt Antolicia z Legią zostanie przedłużony. Kilka tygodni temu pojawiły się jednak pierwsze informacje sugerujące, że zawodnik może opuścić Warszawę. Zdaniem „Przeglądu Sportowego” teraz sprawa jest już w zasadzie przesądzona.

Legia dogadała się z Antoliciem, ale wstrzymywała się z podpisami do rozstrzygnięć w europejskich pucharach. Jak wiadomo, ekipa ze stolicy naszego kraju nie awansowała ani do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ani Ligi Europy. 30-letni pomocnik zarabia 400 tysięcy euro rocznie. Choć w grę nie weszła wielka podwyżka, Legii po prostu nie stać na jego dalsze utrzymanie.

Oprócz finansów za odejściem Antolicia przemawia również spory ścisk na jego pozycji. „Przegląd Sportowy” podkreśla, że pojawienie się atrakcyjnych ofert za Bartosza Slisza czy Waleriana Gwilię mogłoby jeszcze zatrzymać Chorwata w klubie, ale raczej nie ma co na to liczyć. Prawdopodobnie i tak musiałby on wtedy przystać na sporą obniżkę pensji.

Powyższe źródło nie pisze o kierunku transferu Antolicia. Do niedawna był on łączony m.in. z Göztepe SK.

Bilans pomocnika w koszulce Legii to 93 mecze, cztery bramki i 10 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy