Legia Warszawa: Bartosz Kapustka z wiadomością do kibiców. „To były długie 271 dni”

Legia Warszawa: Bartosz Kapustka z wiadomością do kibiców. „To były długie 271 dni” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartosz Kapustka

Bartosz Kapustka w poniedziałek wrócił do gry po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Ofensywny pomocnik pojawił się na boisku w meczu swojej Legii Warszawa przeciwko Piastowi Gliwice (0-1). Teraz podsumował ten okres na Instagramie.

W lipcu 2021 roku Bartosz Kapustka doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na wiele długich miesięcy. W meczu eliminacji do Ligi Mistrzów przeciwko Florze Tallinn doszło do uszkodzenia więzadeł krzyżowych przednich.

Najpierw przeszedł on operację, a później mozolną rehabilitację. Ta dała wymierne efekty i już w miniony poniedziałek mógł stawić się na boisku w ligowych warunkach.

Były zawodnik między innymi Leicester City pojawił się na placu gry w 73. minucie, zmieniając Benjamina Verbicia. Sytuacja miała miejsce w starciu przeciwko Piastowi Gliwice.

Pomimo obecności Kapustki, Legia przegrała to spotkanie 0-1. Sam zawodnik podsumował ostatni okres za pośrednictwem Instagrama.

„To były długie 271 dni, ciężko opisać co czułem wczoraj przekraczając linie murawy na stadionie przy Łazienkowskiej, po tak długim czasie. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy towarzyszyli mi i wspierali mnie przez cały ten czas. Dziękuję fizjoterapeutom i trenerom, którzy musieli znosić moje humory każdego dnia. Kolegom z drużyny za dodawanie mi energii. Wszystkim kibicom za gorące przywitanie i masę ciepłych wiadomości podczas całej rehabilitacji, ale przede wszystkim moim najbliższym bez których byłoby zdecydowanie trudniej. Ciesze się, że znowu mogę robić to co kocham. Do zobaczenia na stadionach ⚽️” - czytamy w wiadomości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy