Legia Warszawa będzie miała jeszcze jednego nowego stopera. OFICJALNIE: Testy medyczne

Legia Warszawa będzie miała jeszcze jednego nowego stopera. OFICJALNIE: Testy medyczne fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa potwierdziła, że Lindsay Rose przechodzi testy medyczne przed transferem do mistrza Polski.

29-letni środkowy obrońca jest już w Warszawie i po przejściu testów medycznych podpisze kontrakt z Legią. Jak pisał wcześniej portal Legia.net, umowa zostanie zawarta do 30 czerwca 2024 roku. Dodatkowo będzie widniała w niej opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Przez ostatnie 2,5 roku Rose był związany z Arisem Saloniki, do którego najpierw był wypożyczony z Lorient, a następnie został wykupiony. W koszulce greckiego zespołu rozegrał 96 meczów, notując w nich siedem trafień i cztery asysty. W ostatnim sezonie pojawiał się na murawach 39 razy (dwa trafienia). Aris zakończył go na trzecim miejscu w tabeli greckiej ekstraklasy.

Oprócz Arisu i Lorient w przeszłości Rose był piłkarzem Stade Lavallois, Olympique’u Lyon, Valenciennes i Bastii.

Defensor występował też we francuskich kadrach do lat 18, 19, 20 i 21. Następnie zadebiutował w dorosłej reprezentacji Mauritiusa.

Na razie do Legii przed sezonem 2021/2022 trafili: Joel Abu Hanna, Mahir Emreli, Josué, Mattias Johansson i Mike Nawrocki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy