Legia Warszawa celuje w transfer za pół miliona euro. Wymarzony kandydat

Legia Warszawa celuje w transfer za pół miliona euro. Wymarzony kandydat fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Weszlo.com

Legia Warszawa pogodziła się z odejściem Bartosza Slisza. Klub z Łazienkowskiej rozgląda się za nowym pomocnikiem, o czym poinformował Szymon Janczyk z Weszlo.com.

Sprawa Bartosza Slisza się wyjaśnia. Czołowy pomocnik Legii Warszawa po miesiącach spekulacji zbliżył się bardzo do Atlanty United, która jest gotowa wyłożyć 3,2 miliona euro.

Wedle ostatnich informacji transfer jest już w zasadzie przesądzony.

Stołeczna drużyna, mimo znaczącej straty, nie kwapi się do sprowadzenia w styczniu następcy 24-latka. Władze wierzą, że Kosta Runjaić ma odpowiedni skład, by dokończyć sezon.

Pod nieobecność Slisza niemiecki szkoleniowiec mógłby stawiać na Juergena Elitima, Jurgena Çelhakę czy nawet na Rafała Augustyniaka, którego nominalną pozycją jest „szóstka”. Więcej szans powinni otrzymywać również Igor Strzałek czy Filip Rejczyk.

Nie oznacza to jednak, że Legia nie szuka już odpowiednich kandydatów. 

Wicemistrzowie Polski prawdopodobnie latem spróbują sprowadzić pomocnika łączącego dobrą grę w defensywie z rozegraniem. Na ten cel planują przeznaczyć pół miliona euro i zaoferować zarobki w wysokości 350 tysięcy euro, o czym poinformował na portalu Weszlo.com Szymon Janczyk.

Na liście życzeń znajduje się jeszcze pomocnik o bardziej standardowym usposobieniu, grający nieco wyżej. W tym przypadku Legia chciałaby dokonać wolnego ruchu.

Warszawska ekipa spędza przerwę zimową na piątym miejscu w Ekstraklasie. Do liderującego Śląska Wrocław traci dziewięć punktów.

Więcej na temat: Legia Warszawa Polska Bartosz Slisz

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy