Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej

Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marcin Szymczyk [Legia.net]

W ostatnim czasie z Pogonią Szczecin i Legią Warszawa łączono Danijela Lončara. Z doniesień Marcina Szymczyka z Legia.net wynika, że jest on bliżej tej pierwszej.

O możliwym zakontraktowaniu Danijela Lončara przez Pogoń Szczecin poinformował Germanijak.hr. Adam Krokowski odpowiedział na to wiadomością, że nie ma tematu przenosin środkowego obrońcy do „Dumy Pomorza”, za to może on trafić do Legii Warszawa.

Już w poniedziałek Marcin Szymczyk podał, że 25-letni środkowy obrońca NK Osijek faktycznie został zaoferowany Legii na zasadzie darmowego wypożyczenia z opcją wykupu. Trener Kosta Runjaić miał wykazać zainteresowanie nim, ale dotąd klub z Warszawy nie poczynił żadnych ruchów mających na celu jego sprowadzenie.

Zdaniem Szymczyka Chorwat najprawdopodobniej zostanie piłkarzem Pogoni. „Sprawa transferu jest już na ostatniej prostej” - pisze dziennikarz Legia.net.

Związany od kilku sezonów z Osijekiem Lončar rozegrał w jego barwach łącznie 122 mecze. W trwających rozgrywkach defensor wybiegał na murawy chorwackiej ekstraklasy 10 razy.

Kontrakt piłkarza z rodzimym klubem jest ważny do połowy 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy