Legia Warszawa: Dlatego Bartosz Kapustka podpisał nowy kontrakt

Legia Warszawa: Dlatego Bartosz Kapustka podpisał nowy kontrakt fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Futbol i cała reszta

Legia Warszawa zarobi na Bartoszu Kapustce? Polak na razie poważnie nie myśli o transferze, a w programie „Futbol i cała reszta” opowiedział, dlaczego zdecydował się na pozostanie przy Łazienkowskiej.

Legia Warszawa spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i w tym momencie coraz pewniej zmierza po wicemistrzostwo Polski. Dodatkowo podopieczni Kosty Runjaicia nadal są w walce o Puchar Polski.

Wydaje się zatem, że dla drużyny, która ewidentnie jest w przebudowanie, jakiekolwiek trofeum będzie sporym sukcesem i nagrodą za ciężką pracę, która jest wykonywana przez sztab szkoleniowy i poszczególnych graczy.

Na duże słowa uznania zasługuje między innymi Bartosz Kapustka, który po powrocie po poważnej kontuzji, spisuje się naprawdę solidnie. W lutym parafował nowy kontrakt, czym uciął spekulację na temat potencjalnego opuszczenia „Wojskowych”.

Choć jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2026 roku, to kto wie, czy w trakcie jego trwania 14-krotny reprezentant Polski w razie stosownej oferty, nie poszuka zatrudnienia w innym miejscu.

Co musi się wydarzyć, bo doszło do transakcji? O tym opowiedział on w programie „Futbol i cała reszta”.

- Jeśli chodzi o zagraniczny transfer, to musiałby być świadomy wybór. Na razie jednak o tym jakoś szczególnie nie myślę, bo dopiero przedłużyłem umowę z Legią Warszawa. Mogłem tego nie robić i pewnie pojawiłyby się opcje z mocniejszych lig, ale nie czułem się gotowy i dlatego doszedłem do wniosku, że pozostanie w stolicy to dobre rozwiązanie - stwierdził.

- Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że jeśli uda mi się wejść na odpowiedni poziom, to sytuacja powinna się pojawić. Jeżeli zatem wszystko by się zgadzało, to rozważę taką opcję - dodał.

Kapustka od początku tego sezonu rozegrał łącznie 27 meczów, a w nich strzelił trzy gole oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy