Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy

Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Lindsay Rose powinien w najbliższych dniach zasilić szeregi Legii Warszawa - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Były członek francuskich młodzieżówek oraz pięciokrotny reprezentant Mauritiusa znalazł się w kręgu zainteresowań mistrza Polski jakiś czas temu i swoimi dobrymi występami w Arsisie skłonił wysłanników „Wojskowych” do podjęcia próby jego pozyskania.

Przedstawiciele ekipy z Łazienkowskiej nawiązali bardzo pozytywny kontakt z samym 29-letni obrońcą i stosunkowo szybko osiągnęli z nim zadowalające porozumienie w kwestii warunków indywidualnej umowy.

W związku z tym zespół z województwa mazowieckiego przeszedł do rozpoczęcia negocjacji z drużyną z Salonik w kwestii ustalenia wysokości kwoty odstępnego za Lindsay'a Rose'a.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekonuje, że rozmowy pomiędzy obiema stronami zakończyły się sukcesem dla Legii Warszawa, która w najbliższych dniach powinna sfinalizować transfer z udziałem defensora.

Dokładne warunki transferu nie są jeszcze znane, ale „Wojskowi” z uwagi na wygasający za rok kontrakt 29-latka z obecnym pracodawcą nie powinni zapłacić za niego więcej niż milion euro.

Środkowy obrońca wystąpił w 39 meczach Arisu w poprzednich rozgrywkach i strzelił w nich dwa gole oraz pomógł zespołowi z Salonik zakończyć sezon na wysokim trzecim miejscu oznaczającym awans do eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Jeżeli w nadchodzącym czasie nie wydarzy się nic zaskakującego, to Rose zostanie szóstym letnim wzmocnieniem Legii Warszawa. Przed nim do drużyny dołączyli Joel Abu Hanna, Mattias Johansson, Mahir Emreli, Josué i Maik Nawrocki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy