Legia Warszawa dopięła swego. OFICJALNIE: Decyzja Komisji Ligi zawieszona!

Legia Warszawa dopięła swego. OFICJALNIE: Decyzja Komisji Ligi zawieszona! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku złożonego przez Legię Warszawa i zawiesiła rygor natychmiastowej wykonalności decyzji podjętej przez Komisję Ligi po spotkaniu z ŁKS-em Łódź (3:1).

Przedstawiciele „Wojskowych” postanowili przed kilkoma dniami złożyć odwołanie do NKO PZPN w związku z otrzymaniem kary grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakazu wejścia na najbliższe spotkanie dla wszystkich osób przebywających na Trybunie Północnej w trakcie starcia z ŁKS-em. 

Te sankcje miały związek z wywieszonymi transparentami na wspomnianym sektorze, które nawoływały do rezygnacji Grégoire'a Nitota z pomysłu zainwestowania swoich pieniędzy w Polonię Warszawa oraz zachęcające Jakuba Kisiela do natychmiastowego opuszczenia szeregów Legii Warszawa.

Właściciele stołecznego klubu byli przeciwni zbiorowej odpowiedzialności za te czyny i złożyli obszerne wyjaśnienia, które skłoniły Najwyższą Komisję Odwoławczą PZPN do zawieszenia natychmiastowego rygoru wykonalności wymierzonej kary, a to oznacza, że Trybuna Północna będzie dostępna dla wszystkich najzagorzalszych fanów „Wojskowych” na zbliżający się pojedynek z Jagiellonią Białystok (22 lutego o godz. 17:30).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy