Legia Warszawa dopięła swego. OFICJALNIE: Decyzja Komisji Ligi zawieszona!

Legia Warszawa dopięła swego. OFICJALNIE: Decyzja Komisji Ligi zawieszona! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku złożonego przez Legię Warszawa i zawiesiła rygor natychmiastowej wykonalności decyzji podjętej przez Komisję Ligi po spotkaniu z ŁKS-em Łódź (3:1).

Przedstawiciele „Wojskowych” postanowili przed kilkoma dniami złożyć odwołanie do NKO PZPN w związku z otrzymaniem kary grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakazu wejścia na najbliższe spotkanie dla wszystkich osób przebywających na Trybunie Północnej w trakcie starcia z ŁKS-em. 

Te sankcje miały związek z wywieszonymi transparentami na wspomnianym sektorze, które nawoływały do rezygnacji Grégoire'a Nitota z pomysłu zainwestowania swoich pieniędzy w Polonię Warszawa oraz zachęcające Jakuba Kisiela do natychmiastowego opuszczenia szeregów Legii Warszawa.

Właściciele stołecznego klubu byli przeciwni zbiorowej odpowiedzialności za te czyny i złożyli obszerne wyjaśnienia, które skłoniły Najwyższą Komisję Odwoławczą PZPN do zawieszenia natychmiastowego rygoru wykonalności wymierzonej kary, a to oznacza, że Trybuna Północna będzie dostępna dla wszystkich najzagorzalszych fanów „Wojskowych” na zbliżający się pojedynek z Jagiellonią Białystok (22 lutego o godz. 17:30).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy