Legia Warszawa dopięła swego. OFICJALNIE: Decyzja Komisji Ligi zawieszona!

Legia Warszawa dopięła swego. OFICJALNIE: Decyzja Komisji Ligi zawieszona! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku złożonego przez Legię Warszawa i zawiesiła rygor natychmiastowej wykonalności decyzji podjętej przez Komisję Ligi po spotkaniu z ŁKS-em Łódź (3:1).

Przedstawiciele „Wojskowych” postanowili przed kilkoma dniami złożyć odwołanie do NKO PZPN w związku z otrzymaniem kary grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakazu wejścia na najbliższe spotkanie dla wszystkich osób przebywających na Trybunie Północnej w trakcie starcia z ŁKS-em. 

Te sankcje miały związek z wywieszonymi transparentami na wspomnianym sektorze, które nawoływały do rezygnacji Grégoire'a Nitota z pomysłu zainwestowania swoich pieniędzy w Polonię Warszawa oraz zachęcające Jakuba Kisiela do natychmiastowego opuszczenia szeregów Legii Warszawa.

Właściciele stołecznego klubu byli przeciwni zbiorowej odpowiedzialności za te czyny i złożyli obszerne wyjaśnienia, które skłoniły Najwyższą Komisję Odwoławczą PZPN do zawieszenia natychmiastowego rygoru wykonalności wymierzonej kary, a to oznacza, że Trybuna Północna będzie dostępna dla wszystkich najzagorzalszych fanów „Wojskowych” na zbliżający się pojedynek z Jagiellonią Białystok (22 lutego o godz. 17:30).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy