Legia Warszawa dostała latem ofertę za Bartosza Slisza. Pomocnik potwierdza

2023-09-19 18:10:39; Aktualizacja: 9 miesięcy temu
Legia Warszawa dostała latem ofertę za Bartosza Slisza. Pomocnik potwierdza Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: TVP Sport

Coraz więcej mówi się o transferze Bartosza Slisza z Legii Warszawa. Pomocnik potwierdził w rozmowie z TVP Sport, że latem otrzymał ofertę z Turcji.

Progres Bartosza Slisza w ostatnich miesiącach jest zauważalny. Zawodnik z Rybnika to obecnie kluczowa postać w szeregach wicemistrzów Polski. Wielu widzi go nawet w składzie reprezentacji Polski.

Legia Warszawa doskonale wie, z czym wiąże się świetna postawa 24-latka.

Obydwie strony łączy kontrakt do 31 grudnia 2024 roku. Dyrektor sportowy, Jacek Zieliński w programie Liga+ Extra przyznał, że rozmowy w sprawie kontynuowania współpracy nie przebiegają sprawnie.

- Jego umowa, jak wiadomo, jest ważna do końca przyszłego roku. Z naszej strony istnieje plan, by ten kontrakt przedłużyć i rozmawiałem już kilka razy z agentem. Te negocjacje nie są łatwe - wyjaśnił działacz.

Już podczas minionego lata sporo mówiło się o odejściu byłego piłkarza Zagłębia Lubin. Przyglądali mu się ponoć przedstawiciele włoskich, francuskich i tureckich zespołów. To właśnie z tego ostatniego kierunku nadeszła oferta.

- Latem miałem ofertę z Turcji i to była jedna, prawdziwa propozycja. Nowa umowa? Mam jeszcze półtora roku kontraktu. Jest sporo czasu - powiedział Slisz w rozmowie z TVP Sport.

Wcześniej Samuel Szczygielski z portalu Meczyki.pl zdradził, że sprowadzić do siebie dwukrotnego reprezentanta Polski chciał Trabzonspor.

24-letni środkowy rozegrał w tym sezonie 13 spotkań. Okrasił je bramką i dwiema asystami.

Do Legii Warszawa trafił w 2020 roku po transferze za łącznie blisko dwa miliony euro.