Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartkovy | Twitter

Wkrótce zawodnikami Legii Warszawa zostaną prawdopodobnie Joel Abu Hanna oraz Mahir Emreli, o czym doniósł na Twitterze dobrze poinformowany w realiach stołecznego klubu, Bartkovy.

Ekipa ze stolicy zapewniła sobie tytuł mistrza Polski już na trzy kolejki przed końcem. Dzięki temu sztab szkoleniowy oraz władze mogą w spokoju przygotowywać się do kolejnego sezonu.

Celem na następne rozgrywki będzie nie tylko obrona trofeum na krajowym podwórku, ale i awans do fazy grupowej europejskich pucharów. Aby jednak tak się stało, potrzebne są wzmocnienia.

W ostatnich dniach bardzo dużo mówi się w mediach o ewentualnych transferach do „Wojskowych”. Wydaje się, że wkrótce do drużyny dołączą dwaj nowi zawodnicy.

Przenosiny Joela Abu Hanny i Mahira Emreliego do Warszawy wydają się już znajdować na ostatniej prostej.

Pierwszy to lewonożny środkowy obrońca, który trafi do stolicy z Zorii Ługańsk na zasadzie wolnego transferu. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Drugi z nich to natomiast środkowy napastnik i on również przeprowadza się do Ekstraklasy bezgotówkowo, bo jego kontrakt z obecnym klubem wygasł. Azer do tej pory występował w Karabachu Agdam. Pomimo wielu interesujących ofert, wygląda na to, że ostatecznie zdecydował się na grę w Legii.

Emreli rozegrał w trwającym sezonie 29 spotkań. W tym czasie strzelił 20 bramek. Ponadto ma też na swoim koncie pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy