Legia Warszawa gotów sprzedać Nagya. Chce za niego sporej sumy!

Legia Warszawa gotów sprzedać Nagya. Chce za niego sporej sumy! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Legia Warszawa zamierza w trakcie zimowego okienka transferowego rozstać się z kilkoma piłkarzami.

„Przegląd Sportowy” poinformował przed kilkoma dniami, że Aleksandar Vuković wyraził zgodę na sprzedaż w styczniu takich zawodników jak Dominik Nagy, Ivan Obradović, Luís Rocha, William Rémy oraz Salvador Agra. Cała piątka nie odgrywa kluczowych ról w jego zespole i jednocześnie w znaczącym stopniu obciąża klubowy budżet, dlatego przedstawiciele zespołu mają ograniczone pole manewru w kontekście realizacji zimowych wzmocnień.

„Wojskowi” liczą jednak na to, że dość szybko uda im się rozstać z wymienionymi piłkarzami i pozyskać odpowiednie fundusze na pozyskanie kolejnych.

Wspomniane źródło dodaje, że Legia może mieć z tym problem, ponieważ nie zamierza rozstawać się z niechcianymi graczami za bezcen i wyceniła między innymi usługi Dominika Nagya na 1,5 miliona euro.

Reprezentant Węgier ma cieszyć się dość sporym zainteresowaniem ze strony drużyn występujących w Niemczech (2. Bundesliga), Rosji, Belgii, Grecji oraz Portugalii, ale do tej pory żadna z nich nie wyraziła gotowości do spełnienia oczekiwań warszawskiego zespołu.

24-latek rozegrał siedemnaście spotkań dla „Wojskowych” w trwającym sezonie i zdobył w nich jednego gola oraz zaliczył tyle samo asyst. Ofensywny zawodnik po raz ostatni pojawił się na boisku w koszulce pierwszego zespołu w ligowym starciu z Lechią Gdańsk (1:2) pod koniec września.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy