Legia Warszawa gotów sprzedać Nagya. Chce za niego sporej sumy!

Legia Warszawa gotów sprzedać Nagya. Chce za niego sporej sumy! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Legia Warszawa zamierza w trakcie zimowego okienka transferowego rozstać się z kilkoma piłkarzami.

„Przegląd Sportowy” poinformował przed kilkoma dniami, że Aleksandar Vuković wyraził zgodę na sprzedaż w styczniu takich zawodników jak Dominik Nagy, Ivan Obradović, Luís Rocha, William Rémy oraz Salvador Agra. Cała piątka nie odgrywa kluczowych ról w jego zespole i jednocześnie w znaczącym stopniu obciąża klubowy budżet, dlatego przedstawiciele zespołu mają ograniczone pole manewru w kontekście realizacji zimowych wzmocnień.

„Wojskowi” liczą jednak na to, że dość szybko uda im się rozstać z wymienionymi piłkarzami i pozyskać odpowiednie fundusze na pozyskanie kolejnych.

Wspomniane źródło dodaje, że Legia może mieć z tym problem, ponieważ nie zamierza rozstawać się z niechcianymi graczami za bezcen i wyceniła między innymi usługi Dominika Nagya na 1,5 miliona euro.

Reprezentant Węgier ma cieszyć się dość sporym zainteresowaniem ze strony drużyn występujących w Niemczech (2. Bundesliga), Rosji, Belgii, Grecji oraz Portugalii, ale do tej pory żadna z nich nie wyraziła gotowości do spełnienia oczekiwań warszawskiego zespołu.

24-latek rozegrał siedemnaście spotkań dla „Wojskowych” w trwającym sezonie i zdobył w nich jednego gola oraz zaliczył tyle samo asyst. Ofensywny zawodnik po raz ostatni pojawił się na boisku w koszulce pierwszego zespołu w ligowym starciu z Lechią Gdańsk (1:2) pod koniec września.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki Liga Europy: Rozlosowano pary fazy wstępnej Liga Europy: Rozlosowano pary fazy wstępnej Grosicki dementuje doniesienia transferowe. „To tylko wakacje” Grosicki dementuje doniesienia transferowe. „To tylko wakacje” Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka Liga Mistrzów: Pierwsza runda kwalifikacji rozlosowana. Legia Warszawa zmierzy się z wygranym wtorkowego meczu Liga Mistrzów: Pierwsza runda kwalifikacji rozlosowana. Legia Warszawa zmierzy się z wygranym wtorkowego meczu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy