Legia Warszawa: Jacek Zieliński zapowiada. „To nasze cele na okno transferowe”

Legia Warszawa: Jacek Zieliński zapowiada. „To nasze cele na okno transferowe” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński udzielił wywiadu, gdzie sprecyzował cele na letnie okno transferowe.

Legia Warszawa jest o krok od tego, by zakończyć obecny sezon na drugim miejscu w tabeli Ekstraklasy, co należy traktować w kategoriach sukcesu. Dzięki temu po rocznej przerwie drużyna ta wróci do europejskich pucharów.

Choć w krótkim czasie udało się pozbierać zespół, to przed dyrektorem sportowym Jackiem Zielińskim nadal sporo pracy. Jakie cele stawia sobie przed oknem transferowym? O tym opowiedział #TweetUpLegia, cytowany przez Legia.net.

- Jeśli zostanie z nami Josué, to wtedy mamy odhaczone dwa plany, bo nie tylko jeden transferowy, ale też ten od sposobu gry - stwierdził.

- Naszym celem jest to, by spróbować zatrzymać nie tylko Portugalczyka, ale też Filipa Mladenovicia. Oni wykonali znakomitą pracę i można się tu pewnie do jakichś kwestii przyczepiać, jak defensywa, ale mają dużo jakości. Niezwykle ich cenimy i chcemy, by nadal u nas występowali - dodał Zieliński.

Legia Warszawa kolejny mecz rozegra w piątkowe popołudnie w ramach Ekstraklasy z Wisłą Płock. Start o 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy