Legia Warszawa: Kuciak może wrócić do klubu

Legia Warszawa: Kuciak może wrócić do klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bartłomiej Kubiak I Sport.pl

Bartłomiej Kubiak ze Sport.pl podaje, że Dušan Kuciak może wrócić do Legii Warszawa.

Z zespołem ze stolicy naszego kraju żegna się Radosław Majecki, który będzie kontynuował karierę w AS Monaco. Dlatego Legia rozgląda się za nowym bramkarzem. Wśród kandydatów są 31-letni Ibrahim Šehić (Erzurumspor) oraz 24-letni Dominik Hładun (Zagłębie Lubin), choć klub podobno zaprzecza, że istnieje temat transferu tego drugiego.

Teraz do tego grona dołączył 35-letni Kuciak. Zdaniem Kubiaka władze Legii poważnie myślą o ponownym ściągnięciu go na Łazienkowską.

Od początku 2017 roku Kuciak jest zawodnikiem Lechii Gdańsk. W jej barwach rozegrał do tej pory 114 meczów, notując w nich 37 czystych kont. Kontrakt Słowaka jest ważny do 30 czerwca 2022 roku.

10-krotny reprezentant swojego kraju był związany z Legią między 2011 a początkiem 2016 roku. W tym czasie zanotował 193 spotkania. Zdobył z nią trzy mistrzostwa i cztery Puchary Polski. W warszawskiego klubu Kuciak przeniósł się do Hull City, ale szybko wrócił nad Wisłę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy