Legia Warszawa mocno zainteresowana piłkarzem lidera II ligi

Legia Warszawa mocno zainteresowana piłkarzem lidera II ligi fot. Michal Kosc / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Na radarze Legii Warszawa miał znaleźć się Cezary Polak, który jest zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg - przekazał Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl na YouTubie.

Cezary Polak jest reprezentantem naszego kraju do lat 20. Ostatnio zagrał w drużynie narodowej z opaską kapitańską na ramieniu. Na co dzień lewy obrońca występuje w Kotwicy Kołobrzeg, która z dorobkiem 37 punktów jest liderem II ligi. W kierunku młodego zawodnika ma spoglądać Legia Warszawa.

Tomasz Włodarczyk przyznał, że zainteresowanie ze strony wicemistrza Polski jest mocne, podkreślając jednocześnie, iż boczny defensor może być jego celem transferowym bardziej w przyszłości, raczej nie ma co spodziewać się takiego ruchu w zimowym oknie.

- Co ciekawe do Kotwicy wpłynęła już za niego konkretna oferta z Danii w wysokości 150 tysięcy euro i Kotwica to odrzuciła. Niewykluczone, że Legia wejdzie do gry - przyznał dziennikarz w programie „Okno Transferowe”.

Polakiem, który wcześniej szkolił się w Sępie Żelechów, Wildze Garwolin, Escoli Varsovia, Motorze Lublin i Garbarni Kraków, mają interesować się również inne kluby z Ekstraklasy.

W tym sezonie 20-latek rozegrał 18 meczów w II lidze. Strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.

Wszystko wskazuje na to, że jego umowa z Kotwicą jest ważna do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy