Legia Warszawa: Odnowiony uraz Kapustki [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Odnowiony uraz Kapustki [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Bartosz Kapustka nie zagra w sobotnim meczu Legii Warszawa z Wisłą Kraków.

Spotkanie pomiędzy mistrzami Polski a „Białą Gwiazdą” rozpocznie się o 20:00. Wiadomo już, że na murawie nie zobaczymy Kapustki.

„Ze względu na uraz więzadła pobocznego kolana Bartek Kapustka nie znalazł się w kadrze na dzisiejszy mecz. Bartek po meczu z Lechią wrócił do zajęć z zespołem, ale niefortunna sytuacja na treningu odnowiła uraz. Prewencyjnie, Bartek prawdopodobnie nie wystąpi też przeciwko Stali” - poinformowała Legia, podając swój skład na starcie z Wisłą.

Kapustka ucierpiał w spotkaniu z Lechią po tym, jak wyprostowaną nogą w jego piszczel wszedł Tomasz Makowski. Zawodnik gdańskiej drużyny został już ukarany przez Komisję Ligi trzymeczowym zawieszeniem.

Legia gra z Wisłą dzisiaj, a spotkanie ze Stalą czeka ją w piątek 18 grudnia. Warszawiacy zakończą nim zmagania w 2020 roku.

Wisła Kraków gra z Legią Warszawa: Znamy składy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy