Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza fot. FotoPyK
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Legia Warszawa

Bartosz Slisz rozpoczyna testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa.

Wicemistrz Polski w czwartkowy wieczór oficjalnie poinformował o tym, że 20-latek przejdzie szczegółowe badania, które potrwają dwa dni. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem, w piątek transfer młodego pomocnika Zagłębia Lubin do stołecznego klubu stanie się faktem.

Już wcześniej, powołując się na doniesienia Sport.pl i "Przeglądu Sportowego", informowaliśmy o tym, że Slisz jest bardzo blisko Legii. Prezes "Miedziowych" Artur Jankowski przyznał, że Wojskowi zapłacą za pochodzącego z Rybnika zawodnika półtora miliona euro. Tym samym młodzieżowy reprezentant Polski stanie się najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy.

Slisz do Zagłębia trafił latem 2018 roku z ROW-u Rybnik. W obecnym sezonie wystąpił w 21 meczach ligowych, w których strzelił dwa gola i zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy