Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?!

Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartkovy | Twitter

Na celowniku Legii Warszawa znalazł się Peter Pokorný, o czym informuje na Twitterze Bartkovy.

Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że latem z Legią Warszawa pożegna się Bartosz Slisz. To powoduje, że działacze klubu ze stolicy rozglądają się za jego ewentualnym następcą.

Okazuje się, że mistrzowie Polski szukają następcy 22-latka w Austrii, a konkretniej w Red Bullu Salzburg. Tym miałby zostać utalentowany Peter Pokorný.

Tak przynajmniej twierdzi na Twitterze dobrze poinformowany w klimatach stołecznego klubu Bartkovy. Zdaniem tego źródła strony od jakiegoś czasu prowadzą w tej sprawie rozmowy i wydaje się, że zmierzają ku ostatecznemu porozumieniu.

Ewentualne szczegóły transferu nie są w tej chwili znane.

Jeśli chodzi o 19-latka, to ten trafił do mistrza Austrii z Trenczyna w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory występował głównie w klubowych rezerwach.

Ostatni sezon spędził natomiast na wypożyczeniu w SKN St. Pölten. Tam wystąpił łącznie w 32 meczach, a jego dorobek to dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy