Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?!

Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartkovy | Twitter

Na celowniku Legii Warszawa znalazł się Peter Pokorný, o czym informuje na Twitterze Bartkovy.

Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że latem z Legią Warszawa pożegna się Bartosz Slisz. To powoduje, że działacze klubu ze stolicy rozglądają się za jego ewentualnym następcą.

Okazuje się, że mistrzowie Polski szukają następcy 22-latka w Austrii, a konkretniej w Red Bullu Salzburg. Tym miałby zostać utalentowany Peter Pokorný.

Tak przynajmniej twierdzi na Twitterze dobrze poinformowany w klimatach stołecznego klubu Bartkovy. Zdaniem tego źródła strony od jakiegoś czasu prowadzą w tej sprawie rozmowy i wydaje się, że zmierzają ku ostatecznemu porozumieniu.

Ewentualne szczegóły transferu nie są w tej chwili znane.

Jeśli chodzi o 19-latka, to ten trafił do mistrza Austrii z Trenczyna w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory występował głównie w klubowych rezerwach.

Ostatni sezon spędził natomiast na wypożyczeniu w SKN St. Pölten. Tam wystąpił łącznie w 32 meczach, a jego dorobek to dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy