Legia Warszawa przeprowadziła trzeci zimowy transfer [OFICJALNIE]

Legia Warszawa przeprowadziła trzeci zimowy transfer [OFICJALNIE] fot. Legia Warszawa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa inwestuje w przyszłość i dlatego też dopięła w poniedziałek transfer Ramila Mustafajewa ze Stali Rzeszów.

Legia Warszawa pozyskała do tej pory dwóch Polaków, czyli Patryka Sokołowskiego oraz Pawła Wszołka. Wydaje się, że po roszadach na stanowisku dyrektora sportowego zmieniła się także polityka transferowa klubu.

Tak zresztą może wskazywać kolejny ruch, bo tym razem szeregi mistrzów Polski zasilił kolejny piłkarz, który gra nad Wisłą. Tym razem mamy jednak do czynienia z piłkarzem wyróżniającym się na szczeblu drugiej ligi.

Do zespołu prowadzonego przez Aleksandara Vukovicia dołączył więc Ramil Mustafajew.

Utalentowany Rosjanin, który stara się o polskie obywatelstwo, przeniósł się do stolicy Polski ze stolicy Podkarpacia, a konkretniej ze Stali Rzeszów. Z nową drużyną parafował umowę do 30 czerwca 2025 roku.

- Ramil to utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który wciąż będzie się rozwijał. Mimo dopiero 18 lat ma już doświadczenie gry w seniorach. Będziemy go przygotować na prawe wahadło, ale może zagrać też na innych pozycjach, występował nawet w pierwszej linii - powiedział dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

18-latek rozpocznie treningi z pierwszą drużyną, ale wydaje się, że w najbliższych miesiącach będzie raczej grał w trzecioligowych rezerwach stołecznego klubu. Jeśli jednak będzie pokazywał się z dobrej strony, to powinien otrzymać szansę od trenera Aleksandara Vukovicia.

Urodzony w Machaczkale piłkarz rozegrał w tym sezonie w barwach Stali Rzeszów łącznie 15 spotkań. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy