Legia Warszawa rozstaje się z Novikovasem. Transfer na ostatniej prostej

Legia Warszawa rozstaje się z Novikovasem. Transfer na ostatniej prostej fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Arvydas Novikovas jest bardzo bliski sfinalizowania swoich przenosin do BB Erzurumspor - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Reprezentant Litwy trafił do zespołu „Wojskowych” z Jagiellonii Białystok w lipcu 2019 roku za 300 tysięcy euro.

Przedstawiciele stołecznego klubu wiele sobie obiecywali po nawiązaniu współpracy z wyróżniającym się skrzydłowym na poziomie Ekstraklasy. Ten nie spełniał jednak pokładanych w nim nadziei i w swoim pierwszym sezonie spędzonym w ekipie z województwa mazowieckiego strzelił cztery gole oraz zanotował pięć asyst w 24 rozegranych meczach.

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” przekonuje, że Arvydas Novikovas nie otrzyma już szansy na poprawienie swojego dorobku w drużynie z Łazienkowskiej, ponieważ dopina ostatnie szczegóły związane z przeprowadzką do beniaminka tureckiej Süper Lig - BB Erzurumspor.

29-latek ma przenieść do wspomnianego klubu na zasadzie transferu definitywnego. Legia Warszawa ma zarobić na jego odejściu kilkaset tysięcy euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy