Legia Warszawa sprzedaje Josipa Juranovicia. Wszystko jasne

Legia Warszawa sprzedaje Josipa Juranovicia. Wszystko jasne fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl | WP Sportowe Fakty

Legia Warszawa zaakceptowała ofertę Celticu i Josip Juranović wkrótce trafi do Szkocji. Nastąpi to najprawdopodobniej po pierwszym meczu Ligi Europy ze Slavią Praga - informują Tomasz Włodarczyk i Piotr Koźmiński.

To, co od jakiegoś czasu wydawało się bliskie realizacji, we wtorkowy wieczór staje się faktem. Legia Warszawa doszła do porozumienia z potencjalnym nabywcą Josipa Juranovicia.

26-letni Chorwat po roku gry opuszcza stolicę Polski, by trafić na Wyspy Brytyjskie, a konkretniej do szkockiego Celticu.

Strony porozumiały się w kwestii kwoty odstępnego, która ma opiewać na trzy miliony euro podstawy. Do tego prawdopodobnie dojdą jeszcze ewentualne bonusy uzależnione od indywidualnych dokonań gracza.

Sam piłkarz wkrótce złoży podpis pod kontraktem do 30 czerwca 2025 roku. Trwają jeszcze rozmowy w sprawie szczegółów.

Według informacji Włodarczyka zawodnik uda się jeszcze z zespołem do Pragi na pierwszy mecz fazy play-off Ligi Europy przeciwko Slavii. Następnie poleci do Glasgow na testy medyczne.

Prawy defensor występował w Legii od roku. Łącznie rozegrał dla tej ekipy 40 meczów. W tym czasie strzelił gola i zanotował dziesięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy