Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego

Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Osher Davida znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Przedstawiciele „Wojskowych” rozglądają się na rynku nie tylko za wartościowymi zawodnikami, ale także za obiecującymi i perspektywicznymi piłkarzami, których mogliby w przyszłości sprzedać z zyskiem.

Do takich graczy zalicza się między innymi Osher Davida z Hapoel Tel Awiw, który znalazł się na celowniku ekipy z Łazienkowskiej.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl uważa, że Legia Warszawa nawiązała kontakt z dotychczasowym pracodawcą 19-letniego skrzydłowego i prowadzi z nim rozmowy na temat dokonania transferu z udziałem młodzieżowego reprezentanta Izraela.

Te nie należą do łatwych, ponieważ utalentowany zawodnik jest związany ze swoim macierzystym klubem do końca czerwca 2024 roku, dlatego nie pali się do szybkiego rozstania z jednym ze swoich podstawowych piłkarzy.

Davida rozegrał 14 spotkań w tym sezonie i zdobył w nich dwie bramki oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy