Legia Warszawa: Wkrótce zmiana w zarządzie mistrza Polski

Legia Warszawa: Wkrótce zmiana w zarządzie mistrza Polski fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Marcin Herra wejdzie do zarządu Legii Warszawa - pisze Legia.net.

Herra znajdzie się w gronie najważniejszych osób zarządzających Legią. Legia.net zaznacza jednak, że nie ma tematu rezygnacji Dariusza Mioduskiego z funkcji prezesa klubu, co nieco wcześniej zasugerowała inna strona internetowa prezentująca informacje na temat mistrza Polski - Legionisci.com.

Aktualnie zarząd Legii, z którym pół roku temu pożegnał się Jarosław Jankowski, składa się z trzech osób - Mioduskiego, który jest właścicielem i prezesem klubu, wiceprezesa Jarosława Jurczaka oraz Tomasza Zahorskiego. Herra do nich dołączy, zajmując się głównie pionem komercyjnym.

47-latek od dziewięciu miesięcy zasiada już w zarządzie Legia Tenis.

W przeszłości Herra był prezesem spółki PL.2012+ - operatora Stadionu Narodowego im. Kazimierza Górskiego w Warszawie. Między 2012 a 2016 rokiem pełnił funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Ręcznej. Od 2018 jest prezesem zarządu spółki Arena Operator zarządzającą halą Arena Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy