Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski

2023-06-01 14:26:47; Aktualizacja: 1 rok temu
Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Bartkovy [Kilka słów o Legii]

Legia Warszawa dokonała wyceny Bartosza Slisza - informuje Bartkovy na łamach „Kilka słów o Legii”.

Legia Warszawa po dobrym sezonie może spodziewać się, że będą chętni na poszczególnych zawodników. Tyczy się to przede wszystkim Kacpra Tobiasza, ale też innych, jak Ernest Muçi czy Bartosz Slisz.

Szczególnie ostatni z tej grupy przeżywa w ostatnim czasie znakomity okres, co potwierdził na boiskach Ekstraklasy.

Żeby nie być gołosłownym, otrzymał on przecież powołanie na najbliższe zgrupowanie drużyny narodowej. Przy tej okazji podopieczni Fernando Santosa będą mierzyć się z Niemcami i Mołdawią.

Możliwe, że zaraz po nim defensywny pomocnik będzie myślał o przyszłości, bo zainteresowanie nim jest spore. Do tej pory w jego kontekście wymieniano kluby z Hiszpanii, Francji oraz Włoch.

Legia Warszawa jest świadoma zainteresowania, jakie generuje Slisz, dlatego postanowiono go wycenić. Według wieści, które podaje dobrze zorientowany w tematach „Wojskowych” Bartkovy na łamach „Kilka słów o Legii”, wicemistrzowie Polski oczekują za swojego asa kwoty rzędu pięciu milionów euro.

To spora suma, ale mowa przecież o najdroższym zakupie w historii Ekstraklasy. W lutym 2020 roku stołeczny zespół zapłacił za niego Zagłębiu Lubin 1,84 miliona euro.

Bartosz Slisz rozegrał w tym sezonie łącznie 38 spotkań, a jego dorobek to cztery asysty.

Umowa wiąże go z Legią Warszawa do 31 grudnia 2024 roku.