Legia Warszawa wyznaczyła swój priorytet na zimowe okno

Legia Warszawa wyznaczyła swój priorytet na zimowe okno
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Priorytetowym celem transferowym Legii Warszawa na zimowe okno będzie ściągnięcie skrzydłowego - pisze „Przegląd Sportowy”.

W ostatnich dniach doszło do rozmowy między Czesławem Michniewiczem a Radosławem Kucharskim dotyczącej zimowych ruchów transferowych Legii. Rewolucji kadrowej nie ma się co spodziewać, ale kilku wzmocnień - tak. Szanse na transfery mogą zwiększyć odejścia niechcianych lub najbardziej wartościowych graczy - Bartosza Slisza, Mateusza Wieteski czy Luquinhasa. Wszystko będzie zależało od ofert.

Legię na pewno opuści Domagoj Antolić, któremu wygasa kontrakt, a niewykluczone iż warszawski klub skróci wypożyczenie Joela Valencii. W tym przypadku ostateczna decyzja ma jednak dopiero zapaść.

Według „Przeglądu Sportowego” priorytetem mistrza Polski na zimowe okno jest ściągnięcie nowego skrzydłowego, który w razie potrzeby mógłby być wykorzystywany na „dziesiątce”.

Co dalej? Są duże szanse na to, że Legia będzie dążyła również do pozyskania nowego środkowego obrońcy. Trzecią pozycją do wzmocnienia jest z kolei środek ataku. Chodzi o sprowadzenie zmiennika dla Tomáša Pekharta. Warunkiem jest jednak wcześniejsze odejście kogoś z dwójki José Kanté - Rafa Lopes.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy