Legia Warszawa z komunikatem medycznym po meczu ze Slavią Praga. Dobra wiadomość przed rewanżem [OFICJALNIE]

Legia Warszawa z komunikatem medycznym po meczu ze Slavią Praga. Dobra wiadomość przed rewanżem [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała, że Tomáš Pekhart, Bartosz Slisz i Kacper Skibicki nie będą mogli trenować na pełnych obrotach od kilku do kilkunastu dni ze względu na odniesione urazy.

Mistrz Polski przystępował do pierwszego starcia ze Slavią Praga w fazie play-off Ligi Europy z koniecznością przeprowadzenia paru zmian w wyjściowym składzie praktycznie na ostatnią chwilę.

Najpierw dzień przed spotkaniem z czeskim zespołem z orbity zainteresowań trenera Czesława Michniewicza wypadł Bartosz Slisz ze względu na odniesiony uraz kolana i następnie tuż przed pierwszym gwizdkiem kontuzji kostki doznał Tomáš Pekhart.

Na tym pech „Wojskowych” się nie skończył, ponieważ w trakcie pojedynku zmuszony do przedwczesnego zakończenia w nim udziału został Kacper Skibicki.

Wymieniona trójka przeszła niezwłocznie szczegółowe badania po powrocie do kraju, które na szczęście nie wykazały żadnych poważniejszych problemów, a to daje nadzieję na ich powrót do gry na rewanżowy mecz ze Slavią Praga na Łazienkowskiej, który odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 21:00. Pierwsze starcie zakończyło się remisem 2:2.

„Tomáš Pekhart podczas rozgrzewki przed meczem SK Slavia – Legia doznał niewielkiego skręcenia stawu skokowego w wyniku kontaktu z innym piłkarzem. U Bartosza Slisza zdiagnozowano niewielkiego stopnia uszkodzenie więzadła pobocznego kolana. Kacper Skibicki w trakcie spotkania doznał stłuczenia łokcia.

U wszystkich zawodników przerwa powinna potrwać od kilku do kilkunastu dni. Sztab medyczny będzie na bieżąco monitorował ich stan” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy