Legia Warszawa zakontraktowała nowego trenera. Prezentacja w niedzielę!

Legia Warszawa zakontraktowała nowego trenera. Prezentacja w niedzielę! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CANAL+

Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii Warszawa, w rozmowie z CANAL+ poinformował, że już w niedzielę przedstawi nowego szkoleniowca drużyny.

Aleksandar Vuković nie zostanie na ławce trenerskiej i po dzisiejszym spotkaniu z Cracovią jego przygoda dobiegnie końca. Mając to na uwadze, klub planuje prezentację nowego opiekuna „Wojskowych”.

– O ile nic się nie zmieniło, to chyba na niedzielę, na godz. 14:00, zaplanowana jest konferencja prasowa z nowym szkoleniowcem. Dokumenty są już podpisane. Przedstawimy tylko pierwszego trenera, aby nie rozpraszać uwagi kibiców, choć sztab mamy już skompletowany niemalże w 100 procentach – zdradził Jacek Zieliński.

Dyrektor sportowy Legii nie chciał potwierdzić, czy chodzi o łączonego z warszawiakami od dłuższego czasu Kostę Runjaicia.

– Przekonamy się jutro – stwierdził.

Stołeczna ekipa ma za sobą fatalny sezon, w którym musiała walczyć o utrzymanie, podczas gdy rok wcześniej sięgnęła po tytuł mistrzowski. Pierwsze miejsce w tabeli będzie jej celem w nowych rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy