Legia Warszawa zatrzyma Filipa Mladenovicia? Jedno jest pewne

Legia Warszawa zatrzyma Filipa Mladenovicia? Jedno jest pewne fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Paweł Gołaszewski [Poznań vs Warszawa]

Legia Warszawa walczy o zatrzymanie Filipa Mladenovicia. Serb na razie nie podpisał kontraktu z żadnym innym zespołem - poinformował w programie „Poznań vs Warszawa” Paweł Gołaszewski.

Legia Warszawa w przyszłym sezonie będzie rywalizowała w europejskich pucharach, a do tego potrzebna jest szeroka kadra.

Z tego sprawę zdaje sobie dyrektor sportowy Jacek Zieliński, który zabrał się do roboty bardzo szybko i już wcześniej dopiął dwa transfery. Przy Łazienkowskiej od lipca występować będą Marc Gual oraz Patryk Kun.

Nadal z kolei waży się przyszłość Josué i Filipa Mladenovicia. Obaj negocjują nowe kontrakty.

Na temat drugiego z nich wypowiedział się w programie „Poznań vs Warszawa” Paweł Gołaszewski.

- Jedno jest pewne - Filip Mladenović nie ma nigdzie podpisanego kontraku - przyznał.

- Ważna jest dla niego rodzina, a on sam, jak i jego bliscy czują się w Warszawie bardzo dobrze. Nie ma się, co oszukiwać - na tym etapie kariery bierzesz bardzo mocno pod uwagę te kwestie - dodał.

Filip Mladenović trafił do Legii Warszawa z Lechii Gdańsk w lipcu 2020 roku. W tym sezonie rozegrał 30 meczów, a jego dorobek to sześć bramek oraz siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy