Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy

Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Denis Alibec znalazł się na liście kandydatów mogących wzmocnił siłę ataku Legii Warszawa przed startem drugiej części trwającego sezonu.

„Wojskowi” nie zakończyli jeszcze definitywnie współpracy z Jarosławem Niezgodę, ale już od paru tygodni poszukują jego wartościowego następcy.

Początkowo w mediach pojawiały się informacje mówiące o tym, że pierwsze miejsce na liście życzeń ekipy z województwa mazowieckiego zajmuje w tym względzie Jakub Świerczok.

27-letni zawodnik wyraził zainteresowanie możliwością kontynuowania kariery w warszawskim zespole. Ten ma jednak spore problemy z wypracowaniem zadowalającego porozumienia z jego obecnym pracodawcą, ponieważ Łudogorec nie chce zgodzić się na wypożyczenie polskiego napastnika z opcją definitywnego wykupu.

Z tego też powodu Legia zaczęła rozglądać się za inną opcją i miała obrać na cel Denisa Alibeca z Astry Giurgiu.

Reprezentant Rumunii jest w trwających rozgrywkach jednym z kluczowych graczy w swojej drużynie, która wciąż depcze po piętach CFR Cluj w walce o mistrzostwo kraju i dlatego mało prawdopodobny wydaje się fakt, że zgodzi się na jego wypożyczenie.

Legia.net informuje jednak, że przedstawiciele polskiego klubu zamierzają mimo to podjąć próbę pozyskania 29-latka, którym interesowali się w 2016 roku.

Alibec strzelił dziewięć bramek oraz zanotował siedem asyst w 17 rozegranych meczach w obecnym sezonie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy