Legia zainteresowana Simónem Moreno

Legia zainteresowana Simónem Moreno
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Jak podaje Sport.pl, Simón Moreno znajduje się na celowniku Legii Warszawa.

Zespół wicemistrza Polski cały czas może opuścić Carlitos. O hiszpańskiego napastnika stara się Al-Wahda. Klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich gotów jest zapłacić za 29-latka około trzech milionów euro.

Z doniesień Sport.pl wynika, że jeśli Carlitos faktycznie pożegna się z Legią, jego następcą w zespole ze stolicy naszego kraju może zostać Moreno. 22-latek obecnie jest piłkarzem rezerw Villarrealu.


Hiszpan ma za sobą burzliwe tygodnie. Latem atakujący trafił na wypożyczenie do Almeríí, ale jeszcze w tym samym oknie... wrócił do Villarrealu. Wszystko dlatego, że właściciel tej pierwszej nie dał przyzwolenia na wypożyczanie zawodników bez opcji kupna. Potem Moreno trenował z Málagą, ale i tym razem wrócił do „Żółtej łodzi podwodnej”.

Jak mówił już po wszystkim piłkarz: - Nie potrafię wyrazić tego, co w tej chwili czuję. Wygląda na to, że ktoś źle mi życzy. Jeśli los chce, żebym tu był, to dlatego, że Villarreal jest moim domem. Dostałem nauczkę. Już wiem, jak to jest być poza Villarrealem. Tam panuje chłodna atmosfera. To da mi więcej siły, by kroczyć do przodu. Moim marzeniem jest teraz debiut w rozgrywkach LaLigi w koszulce Villarrealu.

Moreno rozegrał w barwach jego rezerw 64 spotkania. Zdobył w nich 16 bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy