Legia znalazła następcę Hlouška. Klub prowadzi rozmowy z Obradoviciem

Legia znalazła następcę Hlouška. Klub prowadzi rozmowy z Obradoviciem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Legia Warszawa wykazuje poważne zainteresowanie usługami Ivana Obradovicia - informuje „Legia.net”.

Przedstawiciele „Wojskowych” już od kilku tygodni poszukują wartościowego następcy Adama Hlouška, który nie zdecydował się na przedłużenie swojego pobytu w szeregach warszawskiego zespołu i postanowił wrócić do rodzimego kraju, aby związać się długoterminową umową z Viktorią Pilzno.

„Legia.net” przekonuje, że wkrótce nowym lewym obrońcą Legii może zostać Ivan Obradović. Piłkarz ograny na arenie międzynarodowej nie otrzymał propozycji od władz Anderlechtu i wraz z końcem czerwca stanie się wolnym zawodnikiem.

Wspomniane źródło dodaje także, że wysłannicy warszawskiego zespołu prowadzą już wstępne rozmowy z 30-latkiem, który znajduje się również w kręgu zainteresowania rodzimego Partizana oraz ekip z Arabii Saudyjskiej. Ten drugi kierunek nie znajduje się obecnie na liście priorytetów defensora, bo ten nie nosi się z zamiarem opuszczania Starego Kontynentu.

Były gracz wspomnianego zespołu z Belgradu oraz Realu Saragossa i KV Mechelen trafił do Anderlechtu w lipcu 2015 roku. Początkowo Serb mógł liczyć na regularną grę w barwach drużyny ze Stade Constant Vanden Stock. Później zerwał jednak więzadło krzyżowe i wypadł na rok z kadry belgijskiego klubu. Po powrocie do pełni zdrowia odzyskał w ekspresowym tempie miejscu w pierwszej jedenastce i praktycznie do ostatniego sezonu nie narzekał na brak szans do wykazania się swoimi umiejętnościami, bo dopiero przez minione blisko dwanaście miesięcy pojawił się na boisku tylko dziesięciokrotnie w koszulce „Paarswit”.

27-krotny reprezentant Serbii w przypadku zdecydowania się na transfer do Legii stałby się drugim nominalnym lewym obrońcą w kadrze warszawskiego zespołu u boku Luisa Rochy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy