Leicester City wchodzi na poważnie do walki o obrońcę. Za rywali ma Real Madryt czy AC Milan

Leicester City wchodzi na poważnie do walki o obrońcę. Za rywali ma Real Madryt czy AC Milan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Leicester City przechodzą do ofensywy w sprawie zakontraktowania Kristoffera Ajera z Celticu.

Utalentowany defensor zaczyna wzbudzać coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym. W mediach pojawiły się już informacje sugerujące, że 22-letni zawodnik znajduje się na celowniku Realu Madryt oraz Milanu.

Znacznie wcześniej przejawiały się w nich doniesienia o chęci nawiązania ponownej współpracy z obrońcą przez Brendana Rodgersa, który miał okazję sprowadzić go do Celticu.

Nicolò Schira uważa, że władze Leicester City widząc rosnącą liczbę klubów wyrażających chęć zakontraktowania Kristoffera Ajera, postanowiły przyśpieszyć swoje starania związane z wykupem Norwega z ekipy z Glasgow.

Wspomniany dziennikarz przekonuje, że popularne „Lisy” prowadzą rozmowy z przedstawicielami piłkarza i jednocześnie są gotowe wyłożyć 20 milionów euro na jego sprowadzenie na Wyspy Brytyjskie.

Stoper, mogący także występować na prawej stronie obrony i jako defensywny pomocnik, trafił do szkockiej drużyny w lipcu 2016 roku za nieco ponad pół miliona euro z IK Start.

Od tego momentu wystąpił w 129 spotkaniach Celticu, w których strzelił pięć goli oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy