Leonardo Bonucci rozmawia z Juventusem w sprawie przedłużenia współpracy

Leonardo Bonucci rozmawia z Juventusem w sprawie przedłużenia współpracy fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo

Leonardo Bonucci prowadzi zaawansowane rozmowy z Juventusem w kwestii przedłużenia wygasającej współpracy w czerwcu 2024 roku - poinformował Matteo Moretto z Relevo.com.

W minionych dniach Giulio Mola z „Il Giorno” przedstawił zaskakujące wieści o rzekomym wyrażeniu chęci do opuszczenia szeregów zespołu z Turynu przez doświadczonego defensora i to nawet w trakcie nadchodzącego zimowego okna transferowego.

Wiele na to wskazuje, że w tych doniesieniach nie znalazł się żaden zalążek prawdy, ponieważ Matteo Moretto stwierdził, że sytuacja wokół osoby 35-letniego zawodnika prezentuje się zupełnie inaczej, ponieważ ten prowadzi na zaawansowany etapie rozmowy ze „Starą Damą” na temat przedłużenia wzajemnej współpracy.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że obie strony wyrażają pełną gotowość do kontynuowania wspólnej drogi, co zwiastuje możliwie szybkie dojście do pełnego porozumienia.

Wielokrotny reprezentant Włoch zapracował sobie na status legendy Juventusu za sprawą występowania w utytułowanym klubie w latach 2010-2017 i od 2019 roku.

W obecnych rozgrywkach doświadczony defensor rozegrał dziesięć meczów z zaliczonym trafieniem w zremisowanym pojedynku z Salernitaną (2:2).

Dotychczasowa umowa Bonucciego ze „Starą Damą” obowiązuję do zakończenia sezonu 2023/2024. Nowa miałaby wiązać go z drużyną z Turynu do końca czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy