Leonardo Bonucci rozmawia z Juventusem w sprawie przedłużenia współpracy

Leonardo Bonucci rozmawia z Juventusem w sprawie przedłużenia współpracy fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo

Leonardo Bonucci prowadzi zaawansowane rozmowy z Juventusem w kwestii przedłużenia wygasającej współpracy w czerwcu 2024 roku - poinformował Matteo Moretto z Relevo.com.

W minionych dniach Giulio Mola z „Il Giorno” przedstawił zaskakujące wieści o rzekomym wyrażeniu chęci do opuszczenia szeregów zespołu z Turynu przez doświadczonego defensora i to nawet w trakcie nadchodzącego zimowego okna transferowego.

Wiele na to wskazuje, że w tych doniesieniach nie znalazł się żaden zalążek prawdy, ponieważ Matteo Moretto stwierdził, że sytuacja wokół osoby 35-letniego zawodnika prezentuje się zupełnie inaczej, ponieważ ten prowadzi na zaawansowany etapie rozmowy ze „Starą Damą” na temat przedłużenia wzajemnej współpracy.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że obie strony wyrażają pełną gotowość do kontynuowania wspólnej drogi, co zwiastuje możliwie szybkie dojście do pełnego porozumienia.

Wielokrotny reprezentant Włoch zapracował sobie na status legendy Juventusu za sprawą występowania w utytułowanym klubie w latach 2010-2017 i od 2019 roku.

W obecnych rozgrywkach doświadczony defensor rozegrał dziesięć meczów z zaliczonym trafieniem w zremisowanym pojedynku z Salernitaną (2:2).

Dotychczasowa umowa Bonucciego ze „Starą Damą” obowiązuję do zakończenia sezonu 2023/2024. Nowa miałaby wiązać go z drużyną z Turynu do końca czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy