Leonardo o stanie zdrowia i sytuacji Neymara

Leonardo o stanie zdrowia i sytuacji Neymara
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Leonardo, w rozmowie z RMC Sport, wypowiedział się na temat Neymara.

Media z Francji i Hiszpanii co i rusz przedstawiają nowe informacje na temat potencjalnego odejścia Brazylijczyka z paryskiego zespołu (nasza relacja). 27-latka wciąż chcą u siebie Barcelona i Real Madryt. Bliżej jego zakontraktowania jest ta pierwsza, ale na razie nie doszła ona do porozumienia z PSG. Neymar trenuje tymczasem indywidualnie. M.in. „Le Parisien” pisało, że jego problemy zdrowotne są poważniejsze niż się spodziewano i kontuzja stopy cały czas może mu się odnawiać.

- Wszystko jest jasne. Neymara prowadzili i prowadzą najlepsi specjaliści na świecie. Kontuzja śródstopia została wyleczona. Zawodnik nie został odsunięty od zespołu. Po prostu przechodzi spersonalizowany program, dzięki któremu ma dojść do pełni sił.

- Nie zapominajmy, że jest zawodnikiem PSG i z klubem łączy go jeszcze trzyletni kontrakt. Musimy po prostu wszystko przeanalizować, zanim ponownie zagra.

- Na pewno popełnił jakieś błędy, ale z biegiem czasu coraz lepiej go poznaję. Jest dobrym człowiekiem, a na boisku znakomitym piłkarzem.

- Negocjacje? Prowadzone są rozmowy na temat jego przyszłości, ale nie jest to aż tak zaawansowane jak niektórzy przedstawiają - powiedział Leonardo.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy