2024-10-24 22:12:41; Aktualizacja: 3 dni temu
Lepiej być nie mogło! 2-0 i znakomite otwarcie drugiej połowy przez Legię Warszawa [WIDEO] Fot. Polsat Sport
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa prowadzi z TSC Bačką Topolą już 2-0. Tym razem do siatki trafił Luquinhas. Przedstawiciel Ekstraklasy jest zatem na bardzo dobrej drodze do tego, by zapewnić sobie drugi triumf w Lidze Konferencji.

Legia Warszawa prowadziła do przerwy z TSC Bačką Topolą 1-0 po tym, jak w pierwszym kwadransie do siatki trafił Bartosz Kapustka. Dla reprezentanta Polski to szósty gol w tym sezonie.

Po zmianie stron na gości spadł niemały cios, ponieważ doszło do wymuszonej zmiany. Zszedł borykający się z kontuzją Radovan Pankov, a w jego miejsce do gry desygnowano Jana Ziółkowskiego.

To ewidentnie nie podcięło skrzydeł Legii, bo ta chciała, jak najszybciej zdobyć drugiego gola i zamknąć losy rywalizacji. To udało się w 47. minucie.

Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Luquinhas i skierował piłkę do bramki.

Obecnie zatem Legia prowadzi na wyjeździe już 2-0.