L'Equipe: Możliwa zaskakująca posada dla Wengera

L'Equipe: Możliwa zaskakująca posada dla Wengera
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

Jak podaje „L'Equipe”, nie można wykluczyć, że Arsène Wenger nawiąże w najbliższym czasie współpracę z Paris Saint-Germain.

W piątek Arsenal poinformował, że wraz z końcem sezonu francuski szkoleniowiec pożegna się z Kanonierami”. O takim scenariuszu spekulowało się od dawna, choć trzeba przyznać, że oficjalny komunikat londyńskiego klubu wypłynął dość niespodziewanie.

Wenger po 22 latach przestanie być odpowiedzialny za wyniki Arsenalu, ale nie zamierza odchodzić od świata piłki. Najbardziej prawdopodobne jest to, że obejmie inny zespół w charakterze szkoleniowca. Dziennikarze
„L'Equipe” sugerują jednak, że możliwy jest też nieco inny rozwój sytuacji.

Jak czytamy, Wenger mógłby zostać nowym dyrektorem sportowym PSG (obecnie stanowisko to piastuje Antero Henrique), tworząc tym samym duet z Thomasem Tuchelem. Przypomnijmy, że zdaniem mediów znad Sekwany Niemiec porozumiał się już z PSG i po sezonie zostanie następcą Unaia Emery'ego. Paryżanie żegnają się z Hiszpanem z uwagi na to, że nie udało mu się odnieść sukcesu na arenie międzynarodowej. Wcześniej to samo spotkało Laurenta Blanca.

Jeśli chodzi o Wengera, warto przypomnieć, że przed objęciem Arsenalu był on odpowiedzialny za wyniki Nancy oraz AS Monaco.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy