Liga Mistrzów: Awaria Polsat Box Go. Zawrzało nie na boisku, a przed telewizorami

Liga Mistrzów: Awaria Polsat Box Go. Zawrzało nie na boisku, a przed telewizorami fot. TVP Sport
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Wirtualne Media

Robert Lewandowski po raz pierwszy zmierzył się z Bayernem Monachium, lecz wielu polskich kibiców nie mogło tego zobaczyć na żywo. Wszystko przez awarię streamu Polsat Box Go.

FC Barcelona przyjechała na Allianz Arenę, gdzie mierzyła się z Bayernem Monachium, a mecz ten był szczególny dla Roberta Lewandowskiego. Dla kapitana reprezentacji Polski była to pierwsza okazja, by ponownie pokazać się przed dawnymi kibicami, zważywszy na to, że tego lata opuścił on mistrzów Niemiec, właśnie na rzecz Katalończyków. Nic zatem dziwnego, że spotkanie budziło duże emocje wśród polskich fanów.

Starcie było niewątpliwie hitem drugiej kolejki fazy grupowej, co również przełożyło się na wielkie zainteresowanie. Tak duże, iż jeszcze przed rozpoczęciem meczu pojawiły się skargi dotyczące braku dostępu do streamu.

Prawa do transmitowania Ligi Mistrzów w Polsce ma Polsat, który pokazuje wszystkie mecze na kanałach Polsat Sport Premium. Tym razem serwery nie wytrzymały obciążenia, a wielu kibiców ujrzało komunikat o treści: „UPS! Błąd wewnętrzny serwera. Serwer napotkał niespodziewane problemy. Nie możemy obsługiwać twojego zapytania. Spróbuj ponownie później”.

Kłopoty ze streamem pojawiły się na wersji przeglądarkowej, w aplikacji Polsat Box Go na urządzenia mobilne oraz Smart TV, ale również w serwisie Canal+ Online (który zresztą w pewnym momencie wyłączył z usługi wszystkie kanały Polsat Sport Premium i uniemożliwił kupienie usług).

Niedogodności zgłaszali również widzowie, którzy byli zainteresowani innymi meczami. Starcie gigantów można było za to obejrzeć w platformie satelitarnej Polsat Box oraz w sieciach kablowych.

W mediach społecznościowych zawrzało. Pojawiło się wiele cierpkich słów w kierunku Polsatu, który już po meczu wydał oświadczenie, w którym przyznał, że część użytkowników mogła mieć problemy z obejrzeniem wtorkowych spotkań. Przeproszono za niedogodności i poinformowano, że wszelkie skargi będą rozpatrywane indywidualnie, a należy je przesyłać na adres [email protected]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy