Liga Mistrzów: Mecz Atalanta - Villarreal przełożony [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Mecz Atalanta - Villarreal przełożony [OFICJALNIE] fot. Atalanta
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA | Atalanta

UEFA poinformowała, że zaplanowany na dzisiaj mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Atalantą, a Villarrealem nie dojdzie do skutku. Wszystko przez obfite opady śniegu.

Okres zimowy jest jednym z najtrudniejszym do przewidzenia w kwestii pogody. Przekonali się o tym dobitnie na swojej skórze organizatorzy dzisiejszego starcia w Bergamo.

Padający śnieg uniemożliwił przeprowadzenie spotkania z udziałem miejscowej Atalanty oraz Villarrealu. Ostatecznie zapadła decyzja, że zawody nie odbędą się w planowanym terminie, o czym poinformowała UEFA.

„Orobici” przekazali, że wyznaczono nową datę starcia. Zespoły zmierzą się ze sobą w czwartek o 19:00.

Włosi w tej chwili plasują się na trzecim miejscu w tabeli grupy F, podczas gdy Hiszpanie są drudzy. Obie drużyny ciągle mają szanse awansować do 1/8 finału.

Tym samym nie poznamy dzisiaj nazw wszystkich uczestników fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy