Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE]

Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] fot. UEFA
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: UEFA

Poznaliśmy szczegóły odnośnie turnieju finałowego Ligi Narodów.

Już wcześniej wiedzieliśmy, że wezmą w nim udział kadry Belgii, Francji, Hiszpanii i Włoch. Dzisiaj natomiast rozlosowano półfinały - Włosi zmierzą się z Hiszpanami a Belgowie z Francuzami.

Mecze rozegrane zostaną między 6 a 10 października w Mediolanie i Turynie we Włoszech.

We wszystkich spotkaniach, prócz meczu o trzecie miejsce, w razie remisu podczas 90 minut, rozegrana zostanie dogrywka i w razie dalszego niewyłonienia zwycięzcy - konkurs rzutów karnych. W przypadku starcia o trzecie miejsce od razu po 90 minutach dojdzie do serii jedenastek.

ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO LIGI NARODÓW:

Półfinały:
6 października (San Siro, Mediolan): Włochy - Hiszpania,
7 października (Juventus Stadium, Turyn): Belgia - Francja.

Mecz o trzecie miejsce:
10 października (Juventus Stadium, Turyn).

Finał:
10 października (San Siro, Mediolan).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy