Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec”

Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Marcelo Bechler [Twitter] | Gerard Romero

Jorge Messi, ojciec Lionela, kontaktował się z władzami LaLigi, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji finansowej FC Barcelony. Wielki powrót staje się coraz mniej realny. 35-letni zawodnik wkrótce podejmie ostateczną decyzję - donoszą Gerard Romero i Marcelo Bechler.

Cała Katalonia żyje tematem powrotu Lionela Messiego. W pewnym momencie wydawało się, że do tego bardzo blisko, lecz ostatnie tygodnie znacznie zmniejszyły szanse na wielki transfer.

Tygodnie mijają, a 35-latek nadal nie otrzymał żadnych zapewnień od FC Barcelony. Przez to tkwi w zawieszeniu, nie wiedząc, czy konkretna propozycja w końcu nadejdzie. To wywołuje w nim spore poddenerwowanie i rozczarowanie postawą mistrzów Hiszpanii.

Nastrój ten udziela się jego ojcu, Jorge Messiemu.

Przedstawiciel siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki ma dość czekania. Skontaktował się z władzami LaLigi, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji finansowej „Dumy Katalonii”, o czym informował Gerard Romero. Otoczenie chce poznać plan rentowności klubu, który nadal nie wykonał zdecydowanych ruchów w sprawie transferu.

Cały ten zastój miał drastycznie zmniejszyć szanse na powodzenie operacji. Marcelo Bechler twierdzi, że jeśli nie wydarzy się nic zaskakującego, to do wielkiego powrotu nie dojdzie. Nadzieje na zobaczenie Messiego ponownie w granatowo-bordowym trykocie praktycznie umarły.

„Jeśli ktokolwiek miał jeszcze nadzieję na zobaczenie Messiego w Barcelonie.

Barça nie może nic zaoferować ani obiecać. O ile nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to już koniec.

Zawodnik wkrótce zacznie komunikować zainteresowanym stronom, że nie jest już dostępny” - napisał dziennikarz TNT Sports.

Argentyńczyk już wkrótce poinformuje wszystkie zainteresowane drużyny, co zamierza dalej zrobić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy