Liverpool: Czarna lista Kloppa. SZEŚCIU piłkarzy na wylocie

Liverpool: Czarna lista Kloppa. SZEŚCIU piłkarzy na wylocie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Liverpool Echo

Liverpool będzie zmuszony dokonać kilku zmian w kadrze przed startem nowego sezonu. Klub z Anfield ma opuścić sześciu zawodników.

W ostatnim czasie pojawiły się w brytyjskich mediach informacje na temat rzekomego zawieszenia wszystkich planów transferowych „The Reds” na nadchodzące okienko spowodowane pandemię koronawirusa.

Zupełnie inne światło na ten aspekt rzuca „Liverpool Echo”, które informuje, że Jürgen Klopp podjął już ostateczną decyzję na temat zakończenia współpracy z sześcioma zawodnikami - Adamem Lallaną, Nathanielem Clyne'em, Dejanem Lovrenem, Xherdanem Shaqirim, Marko Grujiciem oraz Harrym Wilsonem.

Dwóch pierwszych jest związanych z ekipą z Anfield do końca trwających rozgrywek i przed startem nowych będzie mogła związać się z nowymi pracodawcami na zasadzie wolnego transferu.

Pozostała czwórka ma dłuższe umowy z „The Reds” i dlatego klub będzie musiał znaleźć chętnych na ich usługi, a tych nie powinno brakować, ponieważ Chorwat, Szwajcar, Serb i Walijczyk znajdują się na celowniku kilku zespołów.

Wspomniane źródło dodaje, że Liverpool ma już konkretne plany na zastąpienie wspomnianych piłkarzy. Jürgen Klopp zamierza przede wszystkich włączyć na stałe do pierwszej kadry dwóch obiecujących graczy - Neco Williamsa i Curtisa Jonesa oraz podjąć próbę zakontraktowania Maxa Clarka z Vitesse, Todda Cantwella z Norwich i duetu z Lipska - Dayota Upamecano oraz Timo Wernera.

Dziennikarze w swoich rozważaniach pominęli osobę Lorisa Kariusa, ale uważają, że etatowym zmiennikiem Alissona ma pozostać Adrian, co ma wskazywać na to, że także Niemiec zostanie wystawiony na sprzedaż.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy