Liverpool: Czarna lista Kloppa. SZEŚCIU piłkarzy na wylocie

Liverpool: Czarna lista Kloppa. SZEŚCIU piłkarzy na wylocie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Liverpool Echo

Liverpool będzie zmuszony dokonać kilku zmian w kadrze przed startem nowego sezonu. Klub z Anfield ma opuścić sześciu zawodników.

W ostatnim czasie pojawiły się w brytyjskich mediach informacje na temat rzekomego zawieszenia wszystkich planów transferowych „The Reds” na nadchodzące okienko spowodowane pandemię koronawirusa.

Zupełnie inne światło na ten aspekt rzuca „Liverpool Echo”, które informuje, że Jürgen Klopp podjął już ostateczną decyzję na temat zakończenia współpracy z sześcioma zawodnikami - Adamem Lallaną, Nathanielem Clyne'em, Dejanem Lovrenem, Xherdanem Shaqirim, Marko Grujiciem oraz Harrym Wilsonem.

Dwóch pierwszych jest związanych z ekipą z Anfield do końca trwających rozgrywek i przed startem nowych będzie mogła związać się z nowymi pracodawcami na zasadzie wolnego transferu.

Pozostała czwórka ma dłuższe umowy z „The Reds” i dlatego klub będzie musiał znaleźć chętnych na ich usługi, a tych nie powinno brakować, ponieważ Chorwat, Szwajcar, Serb i Walijczyk znajdują się na celowniku kilku zespołów.

Wspomniane źródło dodaje, że Liverpool ma już konkretne plany na zastąpienie wspomnianych piłkarzy. Jürgen Klopp zamierza przede wszystkich włączyć na stałe do pierwszej kadry dwóch obiecujących graczy - Neco Williamsa i Curtisa Jonesa oraz podjąć próbę zakontraktowania Maxa Clarka z Vitesse, Todda Cantwella z Norwich i duetu z Lipska - Dayota Upamecano oraz Timo Wernera.

Dziennikarze w swoich rozważaniach pominęli osobę Lorisa Kariusa, ale uważają, że etatowym zmiennikiem Alissona ma pozostać Adrian, co ma wskazywać na to, że także Niemiec zostanie wystawiony na sprzedaż.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy