Liverpool: Kaide Gordon ma trafić na Anfield. „The Reds” finalizują transfer utalentowanego zawodnika

Liverpool: Kaide Gordon ma trafić na Anfield. „The Reds” finalizują transfer utalentowanego zawodnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Liverpool finalizuje transfer utalentowanego 16-latka z Derby County - Kaide’a Gordona - informuje „The Telegraph”.

Dokumenty nie są jeszcze podpisane, ale lada moment powinno do tego dojść. „The Reds” zapłacą za młodego ofensywnego pomocnika milion funtów, ale ostateczna kwota transferu może wzrosnąć do trzech milionów. Jak pisze John Percy, Gordon jest jednym z najbardziej utalentowanych angielskich graczy na swojej pozycji.

Nominalne 16-latek jest ofensywnym pomocnikiem, ale bywa również wykorzystywany na prawym skrzydle i środku ataku.

Gordon to wychowanek Derby. W pierwszym zespole „Baranów” zadebiutował pod koniec zeszłego roku, pojawiając się na murawie w meczu Championship z Birmingham City (4:0). Gola w tym spotkaniu strzelił Krystian Bielik.

Kilka miesięcy wcześniej Gordon zadebiutował w reprezentacji Anglii U-16.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy