Liverpool: Kaide Gordon ma trafić na Anfield. „The Reds” finalizują transfer utalentowanego zawodnika

Liverpool: Kaide Gordon ma trafić na Anfield. „The Reds” finalizują transfer utalentowanego zawodnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Liverpool finalizuje transfer utalentowanego 16-latka z Derby County - Kaide’a Gordona - informuje „The Telegraph”.

Dokumenty nie są jeszcze podpisane, ale lada moment powinno do tego dojść. „The Reds” zapłacą za młodego ofensywnego pomocnika milion funtów, ale ostateczna kwota transferu może wzrosnąć do trzech milionów. Jak pisze John Percy, Gordon jest jednym z najbardziej utalentowanych angielskich graczy na swojej pozycji.

Nominalne 16-latek jest ofensywnym pomocnikiem, ale bywa również wykorzystywany na prawym skrzydle i środku ataku.

Gordon to wychowanek Derby. W pierwszym zespole „Baranów” zadebiutował pod koniec zeszłego roku, pojawiając się na murawie w meczu Championship z Birmingham City (4:0). Gola w tym spotkaniu strzelił Krystian Bielik.

Kilka miesięcy wcześniej Gordon zadebiutował w reprezentacji Anglii U-16.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy