Liverpool: Kaide Gordon ma trafić na Anfield. „The Reds” finalizują transfer utalentowanego zawodnika

Liverpool: Kaide Gordon ma trafić na Anfield. „The Reds” finalizują transfer utalentowanego zawodnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Liverpool finalizuje transfer utalentowanego 16-latka z Derby County - Kaide’a Gordona - informuje „The Telegraph”.

Dokumenty nie są jeszcze podpisane, ale lada moment powinno do tego dojść. „The Reds” zapłacą za młodego ofensywnego pomocnika milion funtów, ale ostateczna kwota transferu może wzrosnąć do trzech milionów. Jak pisze John Percy, Gordon jest jednym z najbardziej utalentowanych angielskich graczy na swojej pozycji.

Nominalne 16-latek jest ofensywnym pomocnikiem, ale bywa również wykorzystywany na prawym skrzydle i środku ataku.

Gordon to wychowanek Derby. W pierwszym zespole „Baranów” zadebiutował pod koniec zeszłego roku, pojawiając się na murawie w meczu Championship z Birmingham City (4:0). Gola w tym spotkaniu strzelił Krystian Bielik.

Kilka miesięcy wcześniej Gordon zadebiutował w reprezentacji Anglii U-16.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy