Liverpool przedłuży kontrakt z bramkarzem. To nie wyklucza jednak transferu

Liverpool przedłuży kontrakt z bramkarzem. To nie wyklucza jednak transferu fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter] | Liverpool Echo

Adrián w przyszłym sezonie nadal będzie bronił barw Liverpoolu. 36-latek złożył już podpis pod nową umową, co wkrótce powinno zostać oficjalnie potwierdzone - donosi Fabrizio Romano.

- Mam świetne relacje z menedżerem i klubem. Prowadziliśmy rozmowy i jesteśmy naprawdę blisko. Znam sytuację i swoją rolę w drużynie. Każdy chce grać i mieć minuty na boisku, ale potrzebny jest też duży skład z dobrymi ludźmi, którzy będą poświęcać wszystko każdego dnia na treningu. Jesteśmy naprawdę bardzo blisko nowej umowy - mówił niedawno hiszpański golkiper.

Od tego czasu sprawa znacznie przyspieszyła. Fabrizio Romano przekonuje, że porozumienie zostało już przelane na papier, wiążąc obydwie strony kontraktem do czerwca przyszłego roku.

Liverpool powinien już wkrótce ogłosić kontynuację współpracy z 36-latkiem, który w tym sezonie wystąpił zaledwie raz. Łącznie w trykocie „The Reds” uzbierał 26 spotkań.

Adrián San Miguel del Castillo jest postrzegany jako trzeci bramkarz w kadrze Jürgena Kloppa. Sytuacja bezpośredniego zmiennika Alissona, a więc Caoimhína Kellehera, nadal się nie wyjaśniła.

Zdaniem angielskich mediów Irlandczyk chce w końcu napędzić swoją karierę, otrzymując więcej szans. W rywalizacji z Brazylijczykiem znajduje się na straconej pozycji, dlatego skłania się ku odejściu.

W tej sytuacji niewykluczone, że zespół z Anfield będzie musiał latem znaleźć nowego golkipera, który pogodzi się z rolą dublera Alissona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy