Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Liverpool rozpoczął rozmowy z Schalke 04 w sprawie zimowego transferu Ozana Kabaka - podaje „Daily Mirror”.

Klub z Anfield w najbliższych miesiącach będzie musiał radzić sobie bez Virgila van Dijka, który uszkodził więzadła krzyżowe przednie w kolanie. Nie jest to przesądzone, ale być może Holender straci z powodu kontuzji resztę sezonu.

Z uwagi na to Liverpool chce pozyskać zimą nowego środkowego obrońcę. „The Reds” interesowali się Kabakiem już wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że uraz odniesiony przez Van Dijka odświeżył temat. Angielski klub miał już zainicjować rozmowy z Schalke, dając do zrozumienia Niemcom, że chciałby pozyskać Kabaka w najbliższym oknie.

Schalke oczekuje za 20-letniego Turka około 33 miliony euro. Liverpool ma przygotowywać propozycję opiewającą na nieco ponad 20 milionów plus bonusy.

Kabak jest związany z Schalke od zeszłego roku. W poprzednim sezonie rozegrał 26 meczów w Bundeslidze (trzy gole i asysta). W obecnych rozgrywkach zanotował na razie dwa występy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy