Liverpool rozpoczyna starania o podpis gwiazdy Bundesligi

Liverpool rozpoczyna starania o podpis gwiazdy Bundesligi fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: SPORT1

Działacze Liverpoolu nawiązali kontakt z przedstawicielami Floriana Neuhausa w sprawie potencjalnej przeprowadzki tego lata - donosi SPORT1.

Według lokalnych dziennikarzy zawodnik Borussii Mönchengladbach stał się potencjalnym celem wzmocnienia środka pola „The Reds“, którzy zastanawiają się, czy zorganizować bezpośrednie zastępstwo dla Georginio Wijnalduma.

W ciągu ostatnich trzech sezonów 24-letni Neuhaus stał się kluczową postacią w zespole Gladbach, zdobywając 16 bramek w 116 występach.

Jego rozwój został doceniony powołaniem do seniorskiej reprezentacji Niemiec w październiku 2020 roku oraz miejscem w kadrze Joachima Löwa na tegoroczne Mistrzostwa Europy.

Jednak, podczas gdy zainteresowanie Liverpoolu pomocnikiem sięga początkowego kontaktu z jego agentem wiosną bieżącego roku, ruch ten nie jest obecnie uważany za bliski finalizacji.

Klauzula w kontrakcie Niemca, która wynosiła 40 milionów euro, wygasła, co oznacza, że „The Reds“ będą musieli podjąć negocjacje z Gladbach, aby zapewnić sobie jego podpis.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy